Господарі життя: Нардеп прогнав дівчину-інваліда з паркувального місця для інвалідів, – соцмережі

Події

Після конфлікту з інвалідом “народний фронтовик” сів в автомобіль і вирішив втекти з місця порушення.

Вступивши в суперечку з дівчиною з обмеженими можливостями, нардеп-”фронтовик” вчинив надзвичайно “гідно та мужньо”: завів свій автомобіль та поквапився геть у своїх невідкладних депутатських справах.

Почалася історія на стіні фейсбуковської спільноти “Герой парковки”, куди усі охочі зливають фотографії порушників правил дорожнього руху на вселюдський сором. Пригода трапилася близько восьмої вечора 20 травня. Сьогоднішній герой їздив на Тойота Ланд Круїзер. Державний номер – AH 3555 CA. Власником позашляховика виявися народний депутат України. Олександр Горбунов є членом партії “Народний фронт”. Того дня необхідність захищати українців, очевидно, змусила депутата припаркуватися на місці, призначеного для транспорту людей з обмеженими можливостями. При цьому герой-паркувальник-нардеп агрессивно відмовив дівчині з інвалідністю скористатися її, власне кажучи, законим місцем.

Дівчина-інвалід проживає на вулиці Анни Ахматової, недалеко від станції метро “Позняки”. У ЖЕКу дівчині виділили спеціальне місце для паркування, яке позначили для цього спеціальним розміченням. Проте скористатися ним дівчина не змогла, оскільки там вже стояла вищеописана Тойота. З огляду на явне порушення дівчина зателефонувала до служби державної автомобільної інспекції.

Порушник явив своє лице світові ще до приїзду інспекторів (якого, до речі, так і не сталося). Дівчина сфотографувала чоловіка. Ним виявися той самий Олександр Горбунов. Високу білявку поряд з ним пізніше опізнали як Ольгу Червакову, яка є представницею Блока Порошенка.

Думаєте, депутат вибачився перед дівчиною за завдані неприємності?

“Я розумію вашу проблему, але ви не можете скористатися своєю перевагою”, – сказав Олександр Горбунов, швиденько закрив двері Тойоти та зробив спробу зникнути з місця події.

Дівчина вирішила відновити справедливість і, заблокувавши проїзд Тойоті своїм інвалідним візком, хотіла дочекатися інспекторів ДАІ. Однак хвилини спливали, а інспектори не поспішали на поміч дівчині-інваліду. Тому Горбунов зрештою поїва собі без жодного покарання. Сумніваємося, що його картає совість.

“Штраф невеликий – кілька сотень гривень, але це для мене справа честі. Будь ласка, допоможіть доказати депутатам і людям, що місця для паркування інвалідів – це не просто порожні паркомісця, які тільки і чекають нахабних водіїв. І ми теж не пусте місце”, – такими відчайдушними словами звернулася постраждала до спільноти “Герой парковки”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *