Суть БАДів, та чи ефективні вони

Без рубрики

Сучасні харчові добавки включають вітаміни, мінерали, трави і рослинні речовини, амінокислоти, ферменти та інші продукти. Харчові добавки випускаються в різних формах: традиційні таблетки, капсули, порошки, а також напої та енергетичні батончики. Популярні добавки включають вітаміни D і E; мінерали, такі як кальцій і залізо; трави, такі як ехінацея і часник; і спеціальні продукти, такі як глюкозамін, пробіотики та риб’ячий жир.

Всі продукти позначені як дієтичне доповнення носять панель фактів доповнення, яка перераховує зміст, кількість активних інгредієнтів та інші додані інгредієнти. Виробник пропонує розмір порції, але ви або ваш постачальник медичних послуг може вирішити, що інша кількість більш підходить для вас.
Ефективність
Якщо ви не їсте поживну різноманітність продуктів, деякі добавки можуть допомогти вам отримати достатню кількість необхідних поживних речовин. Проте, добавки не можуть замінити різноманітність продуктів, які важливі для здорового харчування.
Наукові дані показують, що деякі харчові добавки https://klikis.com/vitamini-ta-bad корисні для загального здоров’я і для управління деякими станами здоров’я. Наприклад, кальцій і вітамін D важливі для підтримки кісток сильними і зниження втрати кісткової маси; фолієва кислота знижує ризик деяких вроджених дефектів; і омега-3 жирні кислоти з риб’ячого жиру може допомогти деяким людям із захворюваннями серця. Інші добавки потребують більшого вивчення, щоб визначити їх цінність.
Безпека і ризик
Багато добавок містять активні інгредієнти, які можуть чинити сильний вплив на тіло. Завжди треба бути готовим до можливості несподіваних побічних ефектів, особливо при вживанні нового продукту.
Добавки, швидше за все, викликають побічні ефекти або шкоду, коли люди вживають їх замість приписаних ліків або коли люди беруть багато добавок в поєднанні. Деякі добавки можуть збільшити ризик кровотечі або, якщо людина приймає їх до або після операції, вони можуть впливати на реакцію людини на анестезію. Харчові добавки також можуть взаємодіяти з певними рецептурними препаратами таким чином, що це може викликати проблеми. Ось лише кілька прикладів:
вітамін К може знижувати здатність розріджувача крові;
звіробій може прискорити розпад багатьох ліків (у тому числі антидепресантів і протизаплідних таблеток) і тим самим знизити ефективність цих препаратів;
антиоксидантні добавки, такі як вітаміни С і Е, можуть знизити ефективність деяких видів хіміотерапії раку.

Майте на увазі, що деякі інгредієнти, що містяться в харчових добавках, додаються до зростаючого кількості продуктів, включаючи сухі сніданки і напої. В результаті ви можете отримати більше цих інгредієнтів, ніж ви думаєте, і більше не може бути краще. Приймати більше, ніж ви завжди звикли може збільшити ризик відчувати побічні ефекти. Наприклад, прийом дуже великої кількості вітаміну А може викликати головний біль і пошкодження печінки, знизити міцність кісток і викликати вроджені дефекти. Надлишок заліза викликає нудоту і блювоту і може призвести до пошкодження печінки та інших органів.
Будьте обережні при прийомі харчових добавок, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Більшість харчових добавок не були протестовані на безпеку для вагітних жінок, матерів, які годують груддю, і дітей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *